Kontaktní informace
  • Libujete si v řešení problémů?Zadejte práci naší podstatně levnější konkurenci.
  • Chcete klidně spát?Obraťte se na nás.

Historie společnosti

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o. - idatabaze.czStavebnictví - idatabaze.cz

Roman Kroutil působil od roku 1994 do roku 1999 jako společník firmy Fospol s.r.o., Praha na funkci hlavní stavbyvedoucí. Firma se zabývala především rekonstrukcemi a později výstavbou nových supermarketů pro společnost DELVITA a.s.. Pro tuto společnost firma Fospol s.r.o. stavěla jako generální dodavatel logistické centrum v Rudné u Prahy. Z dalších akcí například pro společnost Delta pekárny prováděla přestavbu masokombinátu Velké Přítočno na pekárny či centrum KENVELO v Čestlicích.

Od roku 1999 pracoval jako samostatná firma Roman Kroutil - provádění staveb. Zde zrealizoval stavbu sedmi garsoniér v objektu panelového domu Ke Škole 1398/1,Praha 4. Výstavba 05.-07. 2004. Objem vlastní investice 5 000 000,- Kč

Následujícího roku začíná spolupráce mezi panem Kroutilem a panem Jířím Landou, jehož firma Elgips se specializuje na elektroinstalační práce a montáž SDK konstrukcí.

V roce 2004 zakládají společně firmu Stavitelství Kroutil s.r.o., kde realizují nejrůznější stavby dle přání svých zákazníků.

Historie